Südamekuu tähistamine

Aprillis tähistatakse üle Eesti südamekuud. Tegu on kunagisest südamenädalast välja kasvanud sündmusega. Seega saab öelda, et seekord on südametervis tähelepanu keskpunktis juba 25. korda.

 

Andmevara kuulub tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning ka sel aastal osaleme südamekuu sündmustel. Aprilli viimasel nädalal paneme südamekuu tähistamisele punkti liikumisnädalaga. Nädala eesmärk on liikuda võimalikult palju jalgsi. Töötajad, kes soovivad üritusest osa võtta, märgivad enda tehtud sammud igapäevased üles. Nädala jooksul enim jalgsi liikunud töötajale on ettevõtte poolt tervislik auhind. :-)

 

Liikumisnädalal liigume ka ühiselt. Kahe tööpäeva lõunapauside ajal mängime geopeitust. Täna, so 24.04, käisime huvilistega Järve terviseradadel ning otsisime üles aarde nimega „Hiti". Täpse asukoha teada saamiseks tuli ära lahendada mõistatus veebilehel http://www.geopeitus.ee/aare/4150. Selle nädala neljapäeval, so 27.04, liigume aga Järvevana tee äärses metsatukas ning otsime üles aarded „260" ja „Origami". Need on samuti mõistatuse tüüpi aarded, kus aarde asukoha teada saamiseks tuleb enne veidi nuputada. Mõistatused leiab vastavalt http://www.geopeitus.ee/aare/2659 ja http://www.geopeitus.ee/aare/2543.

 

 

 

#tervistedendavtöökoht #südamekuu #geopeitus

 

Andmevara logo

Tel + 372 671 5119
mail [a] andmevara.ee
Pärnu mnt 158, 11317 TALLINN