Meist

AS Andmevara on keskendundunud tarkarenduse teenuse pakkumisele. Omame üle kahekümne viie aasta pikkust kogemust mitmete erinevate riigile kuuluvate infosüsteemide arendamisel, suurim neist rahvastikuregister. 

Andmevara Services OÜ pakub oma tootede kasutajatele täisteenust kasutajatoest arenduseni ja digiteerimisest majutuseni. Omame üle kahekümne viie aasta pikkust kogemust mitmete erinevate riigile kuuluvate registrite haldamisel, suurim neist rahvastikuregister. Tänasel päeval on üks meie kõige kiiremini kasvav ärisuund teenused ja IT-lahendused omavalitsustele ja muudele kolmanda sektori organisatsioonidele.

Meie põhilised tegevusalad on:

  • majutusteenused;

  • kasutajatugi teenuse kasutajatele;

  • digiteerimine.

Pakume mitmeid tooteid nii era- kui ka avalikule sektorile, millega saate lähemalt tutvuda SIIN.

Väljatöötatud lahendustele tagame garantii, hoolduse, kasutajatoe. Kliendi soovil pakume täislahendusena ka realiseeritud infosüsteemide majutusteenust meie IT keskkonnas.

Juhtimissüsteem omab Lloyd's Registri poolt väljastatud ISO 9001:2015 sertifikaati.

ISO 9001:2008 sertifikaat

Lisaks lähtume ITIL-i metoodikast ja turvameetmete rakendamisel toetume ISKEle.

Meie rohkem kui 200 kliendi hulgas on nii avaliku sektori asutused kui ka kohalikud omavalitsused ning meil töötab 30 erialaspetsialisti.

Andmevara Services OÜ omab ühtlasi tütarettevõtet Moldovas - Andmevara SRL.

Kõik nimetatud ettevõtted kuuluvad INVL Technology kontserni. INVL Technology on IT ettevõtetesse investeeriv kontsern, mille aktsiad on noteeritud Vilniuse börsil. INVL Technology kontserni kuuluvad ettevõtted tegutsevad üheksas riigis ja on edukalt realiseerinud projekte üle 50 riigis. Rohkem informatsiooni: www.invltechnology.lt

 

INVL Technology

 

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo Andmevara Instagram konto