VOLIS-e kliendipäev

VOLIS-e (https://www.volis.ee) kliendipäev nii praegustele kui liitumishuviga omavalitsustele toimub 17.novembril kl 10-15 Jõgeva Linnavalitsuses (Suur tn 5).

Päeva esimeses pooles antakse ülevaade VOLIS-e võimalustest ning viimase aasta jooksul valminud uutest funktsionaalsustest (nt kaasava eelarve ja küsitluste rakendused ning mobiilsete seadmete vaade). Samuti tutvustame VOLIS-e arenguplaane (muu hulgas esitleme valmiva dokumendihalduse liidese kavandeid).

Lõunapausi ajaks ca kl 13 oleme kohapeale tellinud toitlustamise.

Päeva teises pooles paneme hoolega kirja kõik tarkvara muutmisettepanekud, et siis uuel aastal nendega järge- ja jõudumööda tegelema hakata. Samuti proovime koos lahendada kasutajate konkreetseid probleeme VOLIS-e kasutamisel.

Jõgevale saab tulla nii nii auto,  rongi kui bussiga, vt sõiduinfot www.peatus.ee

Üritusest osavõtt on etteregistreerimisega, selleks palume huvilistel kirjutada hiljemalt 12. novembriks e-posti aadressile henri.pook@andmevara.ee oma osalemissoovist ning osalejate arv. Kes on juba meiliga oma kindlast osalemissoovist kirjutanud, ei pea seda enam registreerimiseks uuesti tegema. Kliendipäevast osavõtt on tasuta!

 

AS Andmevara

Tel + 372 671 5119
mail [a] andmevara.ee
Pärnu mnt 158, 11317 TALLINN