Uudised

Toetus saamine toote „Tarkvara teenusena (SaaS)“ arendamiseks

27.11.2019

AS Andmevara esitas taotluse EAS-ile Norra koostööprogrammi „Green ICT" väikevoorus saamaks toetust toote „Tarkvara teenusena (SaaS)" arendamiseks. Projekti raames soovitakse leida koostööpartner Norra IT-ettevõtete seast, kellega toodet arendada ...  Loe edasi »

Ettevõttest

 

AS Andmevara on infotehnoloogia ettevõte, kes pakub kliendile täisteenust kasutajatoest arenduseni ja digiteerimisest majutuseni. Omame üle kahekümne aasta pikkust kogemust mitmete erinevate riigile kuuluvate registrite haldamisel, suurim neist rahvastikuregister. Tänasel päeval on üks meie kõige kiiremini kasvav ärisuund teenused ja IT-lahendused omavalitsustele ja muudele kolmanda sektori organisatsioonidele.

Meie põhilised tegevusalad on:

  • tarkvaraarendus;

  • majutusteenused;

  • klienditugi teenuse kasutajatele;

  • digiteerimine.

Pakume mitmeid tooteid nii era- kui ka avalikule sektorile, millega saate lähemalt tutvuda SIIN.

Väljatöötatud lahendustele tagame garantii, hoolduse, kasutajatoe. Kliendi soovil pakume täislahendusena ka realiseeritud infosüsteemide majutusteenust meie IT keskkonnas.

Juhtimissüsteem omab Lloyd's Registri poolt väljastatud ISO 9001:2015 sertifikaati.

ISO 9001:2008 sertifikaat

Lisaks lähtume ITIL-i metoodikast ja turvameetmete rakendamisel toetume ISKEle.

Meie rohkem kui 200 kliendi hulgas on nii avaliku sektori asutused kui ka kohalikud omavalitsused ning meil töötab 30 erialaspetsialisti.

Omame ühtlasi tütarettevõtet Moldovas - Andmevara SRL.

AS Andmevara kuulub INVL Technology kontserni. INVL Technology on IT ettevõtetesse investeeriv kontsern, mille aktsiad on noteeritud Vilniuse börsil. INVL Technology kontserni kuuluvad ettevõtted tegutsevad üheksas riigis ja on edukalt realiseerinud projekte üle 50 riigis. Rohkem informatsiooni: www.invltechnology.lt

 

INVL Technology