Uudised

Turvaserveri teenusest

25.01.2018

AS Andmevara teenindada on üle veerandi kõigist X-tee liikmetest. Peale haldusreformi on üle poole omavalitsustest otsustanud meie turvaserveri teenuse kasuks.  Loe edasi »

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo 

VOLIS rahvaküsitluse moodul

Andmevaral on kogemus omavalitsuste erinevate rahvaküsitluste korraldamise osas. Küsitluse hinna sees on kasutajatugi ametnikele tööajal 08:15-17:00. Samuti saab VOLIS-t kasutada ka hääletusjaoskondades häälte andmiseks. Lisaks on olemas ka sedelil antud häälte sisestamise, ning topelthäälte eemaldamise funktsionaalsus.

Sõltuvalt vajadusest saame korraldada Teile sobivatel päevadel e-hääletuse. 

Kontrollida saab hääletaja Rahvastikuregistri järgset elukohta omavalitsuse täpsusega või küla täpsusega. Lisaks saab kontrollida ka hääletaja elukohta registreerimise kuupäeva, et välja selgistada just pikaajaliste elanike arvamust. 

Lisaks on võimalus juurde tellida ka Andmevara-poolset telefoni ja e-posti vahendusel pakutavat kasutajatuge e-hääletajatele, kellel võib probleeme tekkida sõltuvalt enda seadmest (ID-kaardi tarkvara või arvuti muud probleemid). Selle hinnaks on 38€/h + km.
 
Rahvaküsitluse mooduli tellimiseks andke palun meile teada oma soovist (küsitluse päev(ad) ning alguse ja lõpu kellaaeg) aadressile abi(_at_)andmevara.ee või helistage tootejuht Tanel Särgavale +372 588 60 137