Uudised

Asume arendama haridusasutustele ühtset veebilehtede platvormi

18.07.2017

AS Andmevara võitis haridusasutuste veebilehtede ühtse platvormi loomise, juurutamise ja hoolduse riigihanke. Platvormi loomise ja juurutamise töid teostame koostöös Trinidad Wiseman’iga.  Loe edasi »

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo 

VOLIS Liitumise rahvaküsitluse moodul

Andmevara-l on kogemus omavalitsuste erinevate rahvaküsitluste korraldamise osas. Omavalitsuste sundliitumise küsitluse läbiviimiseks on alljärgnev hinnakiri:
 
Ühepäevane küsitlus 299,00 €
Kahepäevane küsitlus 379,00 €
Kolmepäevane küsitlus 449,00 €
Ühepäevane küsitlus nädalavahetusel* 239,00 €
Volise küsitluse kasutajatugi VOLIS-ega
väljaspool tööaega
38,00 € / h

* hinna sees ei ole hääletajatele kasutajatuge. Kasutajatugi hinnakirja järgi

NB! Hindadele lisandub käibemaks.

 

Küsitluse hinna sees on Andmevara poolne küsitluse seadistamine vastavalt Teie poolt edastatud infole. Kasutajatugi tööajal 08:15 - 17:00. Lisaks on olemas ka sedelil antud häälte sisestamise, ning topelthäälte eemaldamise funktsionaalsus.

Sõltuvalt vajadusest saame korraldada Teile sobivatel päevadel e-hääletuse. 

 
Lisaks on võimalus juurde tellida ka Andmevara poolset telefoni ja e-posti vahendusel pakutavat kasutajatuge e-hääletajatele kellel võib probleeme tekkida sõltuvalt enda seadmest (ID-kaardi tarkvara või arvuti muud probleemid). Selle hinnaks on 38€/h + km.
 
Rahvaküsitluse mooduli tellimiseks andke palun meile teada oma soovist (küsitluse päev(ad) ning alguse ja lõpu kellaaeg) aadressile abi(_at_)andmevara.ee või helistage tootejuht Tanel Särgavale +372 588 60 137