Uudised

Asume arendama haridusasutustele ühtset veebilehtede platvormi

18.07.2017

AS Andmevara võitis haridusasutuste veebilehtede ühtse platvormi loomise, juurutamise ja hoolduse riigihanke. Platvormi loomise ja juurutamise töid teostame koostöös Trinidad Wiseman’iga.  Loe edasi »

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo 

Tarkvaraarendus

 

Pikaajalise teenusepakkujana oleme keskendunud infosüsteemide loomisele ning viimastel aastatel üha rohkem ka neis sisalduvate andmete ristkasutuse ja infopäringute arendamisele. AS Andmevara tagab Teile töökindla infosüsteemi, jättes organisatsioonile võimaluse keskenduda oma spetsialiteedile.

Meie poolt loodud tuntumad ja keerulisemad originaaltarkvarad on rahvastikuregistri ning piirikontrolli- ja tööturuteenuste infosüsteemid.

Lisaks suurte infosüsteemide väljatöötamisele oleme osalenud e-teenuste realiseerimisel, mis võimaldavad kasutada rahvastikuregistri, karistusregistri, äriregistri, haigekassa, sotsiaalkindlustuse, piirikontrolli infosüsteemi, tööturuteenuste infosüsteemi jt. infosüsteemide andmeid inimestele teenuste osutamiseks ning asutuste ja ettevõtete töö kindlustamiseks registrites sisalduvate aktuaalsete andmetega.

Arendustulemusi kasutavad ka kodanikuportaal, e-valimised jt rahvastikuregistri andmetel põhinevad infosüsteemid.

AS Andmevara tarkvaraarenduse meeskonda iseloomustab avaliku sektori vajaduste hea tundmine ning klientide vajaduste dünaamiline rakendamine väljatöötatavates lahendustes. 

Meie pikaajaliste klientide alla kuuluvad:

  • Siseministeerium;
  • Tallinna Linnakantselei;
  • Valimiskomisjon;
  • Justiitsministeerium.

 

Täiendav informatsioon:

Triin Sepp
Tarkvaraarenduse ärisuuna juht
Tel: +372 671 5143
E-post: triin.sepp{ät}andmevara.ee