Uudised

Turvaserveri teenusest

25.01.2018

AS Andmevara teenindada on üle veerandi kõigist X-tee liikmetest. Peale haldusreformi on üle poole omavalitsustest otsustanud meie turvaserveri teenuse kasuks.  Читай дальше »

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo 

VOLIS Liitumise rahvaküsitluse moodul

Andmevaral on kogemus omavalitsuste erinevate rahvaküsitluste korraldamise osas. Omavalitsuste sundliitumise küsitluse läbiviimiseks on alljärgnev hinnakiri:
 
Ühepäevane küsitlus 299,00 €
Kahepäevane küsitlus 379,00 €
Kolmepäevane küsitlus 449,00 €
Ühepäevane küsitlus nädalavahetusel* 239,00 €
Volise küsitluse kasutajatugi VOLIS-ega
väljaspool tööaega
38,00 € / h

* hinna sees ei ole hääletajatele kasutajatuge. Kasutajatugi hinnakirja järgi

NB! Hindadele lisandub käibemaks.

Küsitluse hinna sees on Andmevara-poolne küsitluse seadistamine vastavalt Teie poolt edastatud infole. Kasutajatugi tööajal 08:15-17:00. Lisaks on olemas ka sedelil antud häälte sisestamise, ning topelthäälte eemaldamise funktsionaalsus.

Sõltuvalt vajadusest saame korraldada Teile sobivatel päevadel e-hääletuse. 

Lisaks on võimalus juurde tellida ka Andmevara-poolset telefoni ja e-posti vahendusel pakutavat kasutajatuge e-hääletajatele, kellel võib probleeme tekkida sõltuvalt enda seadmest (ID-kaardi tarkvara või arvuti muud probleemid). Selle hinnaks on 38€/h + km.
 
Rahvaküsitluse mooduli tellimiseks andke palun meile teada oma soovist (küsitluse päev(ad) ning alguse ja lõpu kellaaeg) aadressile abi(_at_)andmevara.ee või helistage tootejuht Tanel Särgavale +372 588 60 137