Uudised

Uuendasime kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaati

15.12.2017

Sel nädalal toimus AS-is Andmevara kvaliteedijuhtimissüsteemi audit. Läksime ISO 9001:2008 standardi rakendamiselt üle ISO 9001:2015 standardi kohaldamisele.  Loe edasi »

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo 

Dokumendihaldustarkvara Delta

DELTA on veebipõhine rakendus, milles on realiseeritud dokumendi elukäigu jaoks vajaminev funktsionaalsus, ning mis on ideaalne organisatsiooni dokumendihalduse töövahendiks. Lisaks Siseministeeriumi haldusalale on DELTA juurutatud ka Justiitsministeeriumi haldusalas.

 

Kuigi DELTA loodi eelkõige Siseministeeriumi vajadusi silmas pidades, on võimalik DELTA oluliste muudatusteta rakendada ka teistes asutustes. Lihtne ja kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab kiirelt leida kasutajaga seotud menetluses olevad dokumendid. Paindlik kasutajaõiguste süsteem võimaldab piirata dokumendi nägemist või muutmist vastavalt vajadusele ning kasutades lokaalset tarkvara on võimalik muuta MS Office'i või OpenOffice'i dokumente.

 

AS Andmevara pakub dokumendihaldusüsteemile DELTA majutust ja kasutajatuge. Hetkel pakume teenuseid kõikidele maavalitsustele ja 31-le kohalikule omavalitsusele.

 

Küsige lisainfot abi@andmevara.ee või lugege tutvustust https://www.smit.ee/delta.