Uudised

Transpordi süsteemi lahendus

24.04.2018

Alates 09.01.2018 on Andmevara koos Trinidadi ja R-süsteemidega arendamas Tallinna linna jaoks infosüsteemi PIT2. Koos meie heade partneritega võitsime Tallinna linna poolt korraldatud hanke ja oleme asunud üles ehitama puudega isikute transpordi ...  Read more »

Wikipedia logo Youtube logo Twitter logo LinkedIn logo Facebook logo 

Dokumendihaldustarkvara Delta

 

DELTA on veebipõhine rakendus, milles on realiseeritud dokumendi elukäigu jaoks vajaminev funktsionaalsus ning mis on ideaalne organisatsiooni dokumendihalduse töövahendiks

Lihtne ja kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab kiirelt leida kasutajaga seotud menetluses olevad dokumendid. Paindlik kasutajaõiguste süsteem võimaldab piirata dokumendi nägemist või muutmist vastavalt vajadusele ning kasutades lokaalset tarkvara on võimalik muuta MS Office'i või OpenOffice'i dokumente.

AS Andmevara pakub dokumendihaldusüsteemile DELTA majutust ja kasutajatuge.

Lisaks Siseministeeriumi haldusalale on DELTA juurutatud ka Justiitsministeeriumi haldusalas. Hetkel pakume teenuseid üle 30-le kohalikule omavalitsusele ning esindatud on ka teiste sektorite kliendid. AS Andmevara on kasutanud dokumendihaldussüsteemi DELTA ligi viis aastat.

Küsige lisainfot abi@andmevara.ee või lugege tutvustust https://www.smit.ee/delta.